„Mario czy ty wiesz..”

„Mario czy ty wiesz..”


Kim naprawdę jest maleńki twój bohater? Mario czy ty wiesz, że pewnego dnia rządzić będzie światem? Czy ty wiesz, że to właśnie on pokona grzech i śmierć? Dziecko śpiące w twych ramionach, na imię ma "Jam jest"!...”

Słowa tej pięknej i wzruszającej piosenki towarzyszyły nam w czasie tegorocznych Jasełek, które odbyły się 16 stycznia.

 Przedszkolaki poprzez swoje przedstawienie podkreśliły wyjątkowy charakter Świąt Bożego Narodzenia, pokazały, że każdy z nas powinien przygotować swoje serca na przyjście Jezusa.

  W tym roku Jasełka miały nieco bajkowy charakter. Do ubogiej stajenki przybyły postaci z bajek:  Calineczka, Kopciuszek, Dziewczynka z zapałkami,  Czerwony Kapturek, Pinokio i Smerf. Jezusa odwiedzili też pasterze i trzej Królowie. Każdy miał dla Niego wyjątkowe dary. Nieważne czy były to klejnoty i złoto, czy zwykła poduszka, kocyk lub bukiet kwiatów. Każdy z tych darów płynął z serca, czyli był wyjątkowy i bezcenny.

  W postaciach, choć bajkowych, każdy z nas mógł dostrzec siebie, bowiem bez względu na czas czy okoliczności to, co najważniejsze nigdy się nie zmienia. Warto zwrócić uwagę, że naszym przedszkolakom znakomicie udało się wprowadzić gości w świąteczny nastrój, nie tylko poprzez ciekawą inscenizację, ale również dzięki pięknym piosenkom.

  Po przedstawieniu również było radośnie – wspaniałe dania przygotowane przez dzieci i rodziców cieszyły podniebienia wszystkich gości. I nie dziwi, nikogo że po godzinie stoły były zupełnie puste J

Dzień był wyjątkowy, dzieci szczęśliwe, a zaproszeni goście wzruszeni.

Czego chcieć więcej? Oby jak najwięcej takich wspaniałych dni w naszym przedszkolu.

  Do zobaczenia na kolejnych Jasełkach – obiecujemy, że również będąwyjątkowe! J

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej